sobota 18. července 2015

Vybarvi se 3, den šestý - černá/šedá

Krásný víkendový teplý den,

dnes se podíváme blíž na barvu, která je naprostá klasika a to černou a její příbuznou šedou. Musím říct, že ať chci nebo ne, musím mít tyhle barvy ráda, protože jsou prostě základní. Ať už v líčení, oblékání nebo doplňcích.Černou i šedou používám takřka denně, takže pár produktů mám. Jako první je tu antiperspirant od Bourjois, přestože to není vůbec dekorativka. Ale je krásně černý a hlavně svělý. Potom už jdeme na dekorativku. Mám tu linky všech druhů - tekuté, gelové, fixu i tužku. Tedy fixa není vidět (Dermacol) :D Tekuté mám od Dermacolu v černé a na obrázku jsou ještě šedé (spíš stříbrnošedé) od Jordany. Gelouvé černé jsou tady od Alverde a tužka je ze Sephory černá a od Elfu šedá. Linek mám víc, ale přišlo mi zbytečné vám je ukatovat :) Co však ale určitě není zbytečné jsou stíny. Nejúžasnější černé stíny, které znám, mám od značky E-style. Dál je tam šedý stín od Essence a paletka od Miss Sporty. V paletce od I<3Makeup Paris jsou to hned dva šedé stíny. No a nesmí chybět ani řasenka. Přišla mi pod ruku tato od Yves Rocher.

Chci se vám moc omluvit, protože tentokrát nemám líčení. Jelikož mám opět nehorázně rudé oko a ještě se mi na víčkách udělal ekzém, opravdu by to nebyl hezký pohled. Přikládám aspoň fotku, která je sice pěkně stará a nekvalitní z mobilu, ale je na ní aspoň šedá :D Budu se snažit líčení někdy dodat :)

Černo-šedý tag
1.    Máš tyhle barvy ráda?
Musím přiznat, že mám a hodně. Je to nestárnoucí klasika, která nikdy neurazí a vždy bude v módě.

2.    Myslíš, že černá je barva smutku?
Nemyslím si to. Já ji tak nikdy nevnímala.

3.    Ty a černý nebo šedý lak?
Až tak na ně nejsem, ale nebráním se tomu. Zvlášť, když se černá nebo i šedá doplní nějakou výraznou barvou, tak to vypadá moc hezky.

4.    Nosíš často černé oblečení?
Nosím. Vzhledem k tomu, že do práce musím nosit černé kalhoty, tak ano :D. Jinak se oblékám podle nálady a občas podle barvy spodního prádla :D Takže i po černém tričku sahám docela často. Navíc se k černé barvě hodí barevné doplňky a to já rád :))))

5.    Tvůj oblíbený černý/šedý produkt?
Jednoznačně stín od E-style!! Nic lepšího jsem neviděla a těžko kdy uvidím, řekla bych. Černější černou nevykouzlí ani noc.6.    Jaké barvy kombinuješ s černou/šedou?
Myslím, že s černou i šedou se dá kombinovat naprosto cokoli. 


7.    Tvůj černý/šedý wishlist?
Tak dnes budu velmi skromná a bude mi stačit jediná věc :D a vlastně je mi jedno, jeslti černé nebo šedé...
Blogy, které se projektu také účastní:

        Life with Sandra

5 komentářů:

 1. Tak to auto bych ti přála :) E-style si taky musím pořídit, nejen černý. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :D E-style je skvělej! Chystám se na paletky :) Ale všechny stíny jsou skvělý :)))

   Vymazat
 2. Super produkty, líčenie je velmi pekne, vyrazne ale zaroven jemne :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Měla jsem připravené úplně jiné, asi ho časem doplním... :)

   Vymazat
 3. Juu, taky bych se nezlobla mít klíče od toho autíčka.. :-)

  OdpovědětVymazat